Czwartek, 2 grudnia 2021

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Piłkarki z Rybnika wygrały w Częstochowie. Danel się cieszy, Sobkowicz zaprasza na kolejny mecz

29.01.2017 09:42 | 0 komentarzy | pm

TS ROW Rybnik zapewnił sobie awans do fazy play off. 

Piłkarki z Rybnika wygrały w Częstochowie. Danel się cieszy, Sobkowicz zaprasza na kolejny mecz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejny mecz mają za sobą piłkarki TS ROW Rybnik, które walczą w ekstralidze futsalu. Tym razem podopieczne Remigiusza Danela pojechały do Częstochowy, aby tam zagrać z miejscowym ISD-AJD. pierwszym mecz obu ekip, rozegrany w Rybniku, zakończył się bezbramkowym remisem.
W rewanżu pierwsza bramka padła bardzo szybko, bo już w 2. minucie na listę strzelców wpisała się Aleksandra Lizoń. To pozwoliło rybniczankom kontrolować grę. Po zmianie stron wynik podwyższyła Aneta Szymanowska, a ustaliła go – praktycznie równo z ostatnim gwizdkiem – Agata Sobkowicz. Ta wygrana gwarantuje TS ROW udział w fazie play off. Wcześniej podopieczne Danela rozegrają jeszcze jedno spotkanie, w niedzielę 5 lutego w „ekonomiku” zmierzą się z AZS UŚ Katowice.

PO MECZU POWIEDZIELI

Remigiusz Danel, trener TS ROW
Od początku spotkania dziewczyny kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku, co poskutkowało zdobyciem szybko bramki. Do końca pierwszej polowy graliśmy ostrożnie, żeby nie stracić prowadzenia. Po przerwie nadal staraliśmy się atakować, co dało nam kolejne dwa trafienia. Jestem zadowolony z dzisiejszej gry i z tego, że nie straciliśmy bramki.

Agata Sobkowicz, zawodniczka TS ROW
Mecz od początku ułożył się dla nas bardzo dobrze. Szybko zdobyta bramka sprawiła, że mogliśmy z większym spokojem rozgrywać dalszą część meczu. Cały czas kontrolowaliśmy grę i miałyśmy swoje sytuację bramkowe, czego efektem były dwa kolejne gole. Cieszymy się z wygranej i zdobytych punktów i czekamy na ostatni mecz grupowy z Katowicami, który odbędzie się 5 lutego w niedzielę i oczywiście liczymy na obecność oraz wspaniały doping naszych kibiców.

ISD-AJD Częstochowa - TS ROW Rybnik 0:3
Bramki: Aleksandra Lizoń (2.), Aneta Szymanowska (22.), Agata Sobkowicz (40.)

TS ROW: Andżelika Dąbek, Aleksandra Lizoń, Agata Sobkowicz, Aneta Szymanowska, Magdalena Wojcik - Angelika Tlałka, Daria Pluta, Anna Konkol, Edyta Botor - Dorota Młynarczyk, Liwia Garcarczyk, Martyna Guzik, Marta Kamińska.

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.AZS UJ Kraków92230-6
2.Rolnik B. Głogówek81533-23
3.ROW Rybnik91423-19
4Lex Kancelaria Słomniki91222-15
5.ISD AJD Gol Częstochowa9717-36
6.AZS UŚ Katowice8412-38