środa, 27 października 2021

imieniny: Iwony, Sabiny, Wincentego

RSS

Ewelina Kamczyk bawiła się z gwiazdami futbolu

09.02.2017 15:32 | 0 komentarzy | kozz

Pochodząca z Krzyżanowic piłkarka Górnika Łęczna znalazła się wśród pięciu najlepszych piłkarek podczas Gali tygodnika "Piłka Nożna". Podczas balu sportowców rozmawiała m.in. z jednym z najlepszych sędziów na świecie - Szymonem Marciniakiem.

Ewelina Kamczyk bawiła się z gwiazdami futbolu
Ewelina Kamczyk z Szymonem Marciniakiem / fot. instagram.com
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Sama nominacja była już dla mnie ogromnym wyróżnieniem, bo znaleźć się w piątce najlepszych polskich piłkarek, to naprawdę jest ogromny zaszczyt - powiedziała Ewelina Kamczyk.

Dla 21-letniej piłkarki z Krzyżanowic to ogromne przeżycie. - Przed galą na pewno się trochę stresowałam, widząc tylu znanych ludzi, ale już będąc w środku stres odszedł w niepamięć i było przesympatycznie. Po części oficjalnej był wielki bal, gdzie poznałam osobiście kilka ciekawych i znanych osób, chwilę porozmawiałam i zrobiłam zdjęcie na pamiątkę. Razem z Agnieszką Winczo (była piłkarka RTP Unia) i jej bratem spędziliśmy niezapomniane chwile. Przy stoliku siedziałam z drugim najlepszym sędzią w Europie Szymonem Marciniakiem.

Kamczyk, która jest fanką Realu Madryt miała okazję porozmawiać z Marciniakiem o tym legendarnym klubie, bo polski sędzia miał okazję kilkukrotnie rozstrzygać mecze "Królewskich". - To bardzo miły i sympatyczny facet, opowiadał o jego przygodach z piłką, my także podzieliłyśmy się swoimi opowieściami. Fajnie było usłyszeć coś na temat Realu, Ronaldo czy Ramosa. Miłe było także to, że arbiter wiedział iż jestem ofensywną zawodniczką. Całe to przedsięwzięcie będę wspominać bardzo dobrze. Wyróżnienie motywuje do jeszcze większej pracy i zrobię wszytsko, aby znów tam się pojawić - powiedziała Kamczyk.