Niedziela, 8 września 2024

imieniny: Marii, Adrianny, Klementyny

Sił starczyło na pierwszą połowę. Ofensywa Racibórz przegrała z liderem z DAAS Basket Hills [ZDJĘCIA]

12.02.2017 18:20 | 0 komentarzy | kozz

W Arenie Rafako w niedzielne popołudnie rozegrano mecz III ligi koszykówki mężczyzn pomiędzy raciborską Ofensywą, a liderem tabeli - DAAS Basket Hills Bielsko-Biała.

Mecz był bardzo wyrównany zarówno w pierwszej jak i drugiej kwarcie. Pierwsza część meczu zakończyła się z drobną przewagą gospodarzy, którzy prowadzili 17:15. Na przerwę podopieczni trenera Ksawerego Fojcika schodzili minimalnie przegrywając 33:34. Koszykarze Ofensywy zupełnie pogubili się w trzeciej kwarcie, gdzie to DAAS Basket Hills dzielił i rządził na parkiecie Areny Rafako. Trzecia kwarta zakończyła się prowadzeniem bielszczan 62:47. Dobrą grę przyjezdni kontynuowali w czwartej kwarcie wygrywając mecz 79:61.

Ofensywa Racibórz już wcześniej zapewniła sobie awans do fazy play-off w walce o awans do II ligi.