środa, 8 maja 2024

imieniny: Stanisława, Lizy, Dezyderii

Musiolik znów trafił. KS ROW 1964 Rybnik lepszy od Bielska [ZDJĘCIA]

20.02.2017 09:23 | 0 komentarzy | pm

Wypożyczony z Gliwic Sebastian Musiolik trafił do bramki w trzecim sparingu z rzędu.

Już tylko dwa tygodnie pozostały do inauguracji rozgrywek II ligi piłki nożnej. Podopiecznych Piotra Piekarczyka czeka na wiosnę trudny bój o utrzymanie się na tym poziomie rozgrywek. Obecnie piłkarze z Rybnika trenują na własnych obiektach i rozgrywają mecze sparingowe.

Kolejnym rywalem KS ROW 1964 był BKS Bielsko. Wynik meczu, jeszcze w pierwszej połowie, otworzyli przyjezdni, ale w dość dziwnych okolicznościach. Piłkarze BKS zablokował wybicie rybnickiego bramkarza, a piłka wpadła do siatki. Po zmianie stron podopieczni Piekarczyka odrobili jednak tę stratę i to z nawiązką. Najpierw Sebastian Musiolik wykorzystał dogranie Dominika Budzika i doprowadził do remisu. O zwycięstwie drużyny z Rybnika zadecydował wykorzystany przez Mariusza Muszalika rzut karny. Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 2:1 do KS ROW.

Rybniccy piłkarze rozegrają jeszcze jeden sparing. 25 lutego ich rywalem będzie Unia Turza Śląska. Tydzień później rybniczan czeka już walka o ligowe punkty. 4 marca KS ROW 1964 pojedzie do Stargardu Szczecińskiego, aby zmierzyć się z Błękitnymi. Zapraszamy do fotorelacji ze sparingu rybniczan z BKS.

ROW 1964 Rybnik – BKS Bielsko-Biała 2:1 (0:1)
Bramki dla ROW:
Sebastian Musiolik, Mariusz Muszalik.

ROW: Kajzer – Cichy, Jarabica, Bober, Gojny, Jaroszewski, Zganiacz, Jary, Budzik, Musiolik, Spratek. W II połowie grali również: Rosa, Janik, Balul, Koleczko, Muszalik, Siwek, Drozdowski i Gładkowski.