Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

Dwa gole Eweliny Kamczyk. Górnik wygrał

11.03.2017 22:09 | 0 komentarzy | kozz

Piłkarka z Krzyżanowic, Ewelina Kamczyk broniąca barw wicelidera rozgrywek ekstraligi kobiet Górnika Łęczna strzeliła w sobotę dwie bramki w meczu przeciw Olimpii Szczecin.

21-letnia piłkarka strzeliła dwie bramki, a Górnik wygrał na wyjeździe 4:2. W XV kolejce spotkań zespół z Łęcznej odnotował czternaste zwycięstwo. Kamczyk trafiła do bramki w 30 i 35. minucie na 1:0 i 2:0. Później Górnik szybko stracił dwa gole i był remis 2:2. Ostatecznie po kolejnych dwóch bramkach w drugiej połowie wicelider ekstraligi wygrał 4:2. - Po długiej przerwie w końcu nadszedł czas na pojedynek z Olimpią. Do meczu podeszłam z pełnym zaanagażowaniem i koncentracją. Chciałyśmy ten mecz wygrać. Nie ukrywam, że bramki zdobyte przeze mnie bardzo cieszą i jest to dobra prognoza przed kolejnymi spotkaniami - powiedziała Ewelina Kamczyk.

Kamczyk jest obecnie liderką w klasyfikacji strzelczyń ekstraligi z 17 trafieniami.