imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Decor Bełk udanie wystartował na wiosnę [ZDJĘCIA]

12.03.2017 18:31 | 0 komentarzy | pm

Podopieczni Jarosława Kupisa pokonali Granicę z Ruptawy bez starty bramki.

Bardzo udanie rozgrywki wiosenne rozpoczęli piłkarze z Bełku. Podopieczni Jarosława Kupisa w sobotę, 11 marca podejmowali na swoim boisku ekipą LKS Granica Ruptawa. Patrząc na tabelę nie trudno było wskazać faworyta tej potyczki. Jednak pierwsze mecze po przerwie zimowej to zawsze duża niewiadoma. W Bełku niespodzianki nie było. Piłkarze Kupisa od początku spotkania dominowali na boisku. Już w 13. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie po trafieniu Łukasz Spórny. W drugiej połowie do siatki trafił także Piotr Bysiec. Wynik spotkania na 3:0 dla miejscowych ustalił autor pierwszej bramki. Dzięki tej wygranej Decor Bełk jest liderem czwartoligowych zmagań.
Teraz przed piłkarzami Jarosława Kupisa dużo trudniejsze zadanie. Już 18 marca zagrają oni w Radziechowym-Wieprzu z tamtejszym GKS, czyli wiceliderem IV ligi. Wynik meczu na szczycie może mieć kluczowe znaczenie w ostatecznej rozgrywce o awans do III ligi. Przypomnijmy, że w pierwszym starciu tych ekip, Bełk przegrał na swoim boisku 0:2.

KS Decor Bełk - LKS Granica Ruptawa 3:0 (1:0)