Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Górnicy na remis. Radlin dzieli się punktami z Boguszowicami [ZDJĘCIA]

19.03.2017 09:50 | 0 komentarzy | pm

Piłkarze z Radlina w dwóch pierwszych wiosennych meczach wywalczyli jeden punkt.

W Radlinie doszło do starcia dwóch Górnik. Miejscowy podejmował tego z Boguszowic. Dla gospodarzy był to już drugi mecz na wiosnę. w pierwszym musieli uznać wyższość ekipy MKS Żory, z którą przegrali 2:3. Drużyna z Boguszowic inaugurowała występy w 2017 roku, ich mecz sprzed tygodnia z KP Kamień został bowiem przeniesiony na 15 kwietnia.
W Radlinie w mecz lepiej weszli miejscowi. W 36. minucie objęli prowadzenie, po trafieniu Dariusza Kłoska. Po przerwie goście doprowadzili do remisu, a na listę strzelców wpisał się Marcin Kołodziejczyk. Ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
Przed niedzielnymi meczami Górnik Radlin jest 7. w ligowej tabeli, ekipa z Boguszowic klasyfikowana jest na pozycji 4.
Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Górnik Radlin – Górnik Boguszowice 1:1 (1:0)
Bramki: Dariusz Kłoska (36.) – Marcin Kołodziejczyk (63.)

Radlin: Krystian Rek, Wojciech Frycz, Michał Jaskólski, Karol Rek, Gracjan Papok, Rafał Radecki, Daniel Chyczewski, Arkadiusz Kindalski, Tadeusz Pinior, Dariusz Kłoska, Marek Kłapsia. Rezerwa: Daniel Cichecki, Mateusz Bęben, Tomasz Kunatowski, Mateusz Przeliorz, Marcin Radiszewski.

Boguszowice: Dawid Zima, Paweł Szczeciński, Sebastian Łuczak, Krzysztof Piełka, Robert Peterko, Kamil Łuc, Jarosław Gorzyński, Patryk Szopa, Rafał Przybyszewski, Marcin Kołodziejczyk, Kamil Sobik. Rezerwa: Michał Hawro, Arkadiusz Szymura, Łukasz Łuc, Radosław Redas, Marcin Pleszewski, Łukasz Szyrocki. Trener: Adam Roezner.