MKS Czerwionka traci punkty z Wichrem Wilchwy [ZDJĘCIA]

19.03.2017 18:01 | 0 komentarzy | pm

Gospodarze uratowali punkt już w doliczonym czasie gry.

Kolejne mecze mają za sobą piłkarze walczący o mistrzostwo A klasy podokręgu Rybnik. Do Czerwionki przyjechała ekipa Wicher Wilchwy, która nie była faworytem tego meczu. Piłkarze z Czerwionki w pierwszym, wiosennym meczu zainkasowała trzy punkty, wygrywając w Grabowni 3:0 i była w czubie tabeli. Wicher zainaugurował rozgrywki od bolesnej porażki 1:5 w Połomi.
Mecz w Czerwionce, dość niespodziewanie, lepiej rozpoczęli przyjezdni. Już w 4. minucie do siatki trafił Dawid Kubica. Gospodarze od tego momentu starali się odrobić straty, ale nie byli w stanie pokonać bramkarza przyjezdnych, nawet z rzutu karnego. Gdy w 83. Minucie czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Kwoska i miejscowi musieli grać w dziesięciu, wydawało się, że Wicher zainkasuje komplet punktów. Tak się jednak nie stało. W doliczonym czasie gry wyrównującą bramkę zdobył doświadczony Tomasz Kuś i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
W następny weekend MKS Czerwionka pojedzie na mecz z liderem czyli ekipą Płomień Połomia, a Wicher podejmie u siebie Jedność Jejkowice. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

MKS Czerwionka – Wicher Wilchwy 1:1 (0:1)