Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

RSS

Chwałowice rozbiły Kamień [ZDJĘCIA]

20.03.2017 15:31 | 0 komentarzy | pm

Marek Gąsior zaliczył klasycznego hat-tricka.

Chwałowice rozbiły Kamień [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W Kamieniu miejscowy KP podejmował GKS Pierwszy Chwałowice. Patrząc na ligową tabelą A klasy, to goście wydawali się być faworytem tej potyczki. Podopieczni Łukasza Wojaczka wywiązali się z tej roli bardzo dobrze, wygrywając 5:2.
Duży udział w tym zwycięstwie miał Marek Gąsior, który w pierwszej połowie zaliczył klasycznego hat-tricka, trafiając do bramki rywali m.in. już w pierwszej minucie meczu. Na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu drużyny z Chwałowic 3:0. Po zmienia stron mecz był bardziej wyrównana, ale przyjezdni nie pozwolili wyrwać sobie kompletu punktów.
Po tej wygranej Chwałowice są na 5. miejscu w tabeli, Kamień klasyfikowany jest na pozycji 12. W najbliższy weekend piłkarze Wojaczka zagrają na własnym boisku z Górnikiem Radlin, Kamień pojedzie na mecz do Radziejowa. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

KP Kamień – GKS Pierwszy Chwałowice 2:5 (0:3)
Bramki
: Dawid Mandera (50.), Robert Szymura (75.) – Marek Gąsior (1., 7., 43.), Damian Bernacki (49., 90+4)

Kamień: Karol Węgrzyk, Radosław Surma, Michał Konkol, Piotr Horny, Dawid Mandera, Tomasz Wolski, Rober Szymura, Sebastian Bujnowski, Andrzej Buliński, Patryk Tudzież, Piotr Lis. Rezerwa: Andrzej Topa, Martin Horny, Jakub Kurdybanowski, Krzysztof Pierchała, Rafał Węgrzyk, Mateusz Rapacz, Kamil Regulski. Trener: Kamil Pierchała.

Chwałowice: Dawid Piszczek, Łukasz Baron, Marcin Orawiec, Mateusz Gawliczek, Mariusz Waśko, Rafał Skaba, Szymon Węgrzyk, Adam Paprotny, Michał Kaczmarczyk, Artur Łaciok, Marek Gąsior. Rezerwa: Kamil Sobieraj, Jakub Babina, Szymon Zniszczoł, Damian Bernacki, Maciej Skupień, Grzegorz Sułkowski, Sławomir Dziadek. Trener: Łukasz Wojaczek.