Niedziela, 3 lipca 2022

imieniny: Anatola, Jacka, Ottona

RSS

Ten pokaz sztuk walki w Radlinie trzeba obejrzeć [ZAPOWIEDŹ]

22.03.2017 15:49 | 0 komentarzy | pm

W dniach 25 i 26 marca, w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie odbędzie się niesamowite widowisko wschodnich sztuk walki. Związek Sportowy Nowoczesnych Sztuk Walki, już po raz szósty organizuje Mistrzostwa Polski Silesia Samurai.

Ten pokaz sztuk walki w Radlinie trzeba obejrzeć [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Silesia Samurai to uznana już w Polsce marka. To nie tylko zwykłe zawody sportowe, ale święto dla wszystkich miłośników wschodnich sztuk walki.

Mistrzostwa dają możliwość przedstawicielom różnych styli (karate, taekwondo, kickboxing, kung fu itp.) na wspólną rywalizację w aż jedenastu innowacyjnych i nowoczesnych konkurencjach sztuk walki. – Są to m.in. walki przerywane, light contact, nowa formuła MFR Fighting, sceny walki w parach, formy do muzyki z bronią, techniki specjalne rozbić, czy chociażby konkurencja ciesząca się największym zainteresowaniem widowni i mediów, czyli bitwa na triki, inaczej pojedynek dwóch zawodników wykonujących naprzemiennie przeróżne kombinacje technik walki i akrobacji – wyjaśnia Robert Szindler, organizator imprezy.

Sama ceremonia otwarcia Mistrzostw Polski, którą zaplanowano 25 marca na godz. 10.00 będzie bardzo ciekawa. Odegrany zostanie hymn Polski w wykonaniu Orkiestry Górniczej, odbędzie się też prezentacja ekip z całej Polski, a wszystko w klimacie Śląskiej gościnności. Impreza zakończy się niesamowitym finałem w niedzielę 26 marca o godzinie 19.00. Dzięki wsparciu Urzędu Miasta Radlin, wstęp na tę niezwykłą imprezę jest bezpłatny.