Wtorek, 26 października 2021

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Zawodnik Buku Rudy zachorował. Klub pomaga

23.03.2017 20:54 | 0 komentarzy | kozz

Zarząd i zawodnicy klubu LKS Buk Rudy zwracają się z wielką prośbą o pomoc w zgromadzeniu funduszy na niezbędne rehabilitacje i leczenie swojego zawodnika.

Zawodnik Buku Rudy zachorował. Klub pomaga
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kewin występował w meczach grup młodzieżowych Buku Rudy już od najmłodszych lat. - Jego zapałem i ambicją można by obdzielić całą drużynę piłkarską, a sumienność i wytrwałość to cechy, którymi zawsze nam imponował. Będąc bramkarzem w naszych zespołach młodzieżowych zawsze reprezentował godnie barwy klubu, ale przede wszystkim ratował kolegów z drużyny przed utratą gola. Niestety w grudniu 2016 roku zachorował na złośliwy nowotwór kości piszczelowej i tym razem to my jako koledzy z drużyny i cały klub musimy pomóc mu wygrać jego mecz życia - mówią organizatorzy.

Nasz zawodnik aktualnie walczy o to aby odzyskać zdrowie i przechodzi bardzo dużą ilość zabiegów chemioterapii. Zdając sobie sprawę w jak trudnej sytuacji znalazła się jego rodzina i on sam, postanowiliśmy zorganizować festyn, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Kewina. Długo zastanawialiśmy się w jaki sposób można by zaangażować w nasze wydarzenie znanych i lubianych przez cały naród ludzi, a także właścicieli różnych organizacji i firm, ponieważ każdy z Państwa najlepiej wie, ile pracy i poświęcenia potrzeba, aby osiągnąć sukces i jak długotrwały to jest proces. Kewin niestety będzie musiał przejść podobny i tak samo długotrwały cykl, aby wrócić do pełni zdrowia, dlatego prosimy Państwa o pomoc finansową, bądź też w postaci Barteru (koszulki z autografami, piłki z autografami, gadżety), który będziemy mogli licytować podczas imprezy, którą zorganizujemy 20 maja 2017 roku na naszym obiekcie.