imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Górnik Radlin przegrywa z wiceliderem z Radziejowa [ZDJĘCIA]

02.04.2017 16:38 | 0 komentarzy | pm

O zwycięstwie gości zadecydowała dobra skuteczność Łukasza Sobali.

Ciekawy mecz zobaczyli kibice w Radlinie, którzy wybrali się na starcie miejscowego Górnika z MKS 32 Radziejów. Wynik spotkania otworzył Łukasz Sobala w 9. minucie. Po pół godzinie gry, to jednak gospodarze prowadzili 2:1, po tym jak na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Mateusz Przeliorz. Gościom udało się jeszcze przed przerwą doprowadzić do remisu. Po zmianie stron na boisku dominowali już przyjezdni, którzy dorzucili dwa trafienia. Było im o tyle łatwiej, że w 56. minucie czerwoną kartkę zobaczył Michał Jaskólski.
Po tym zwycięstwie MKS 32 Radziejów jest nadal wiceliderem A-klasowych rozgrywek. Radlin jest klasyfikowany na pozycji 7. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Górnik Radlin - MKS 32 Radziejów 2:4 (2:2)