Sobota, 2 grudnia 2023

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

"Koziołki" pewnie wygrały z Siedliskami i wspierają Kewina z Rud [ZDJĘCIA]

02.04.2017 19:18 | 0 komentarzy | kozz

W niedzielę w raciborskiej B klasie zawodnicy LKS Ruda Kozielska okazali się zdecydowanie lepsi od Płomienia Siedliska.

"Koziołki" pewnie wygrały z Siedliskami i wspierają Kewina z Rud [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

"Koziołki" zwyciężyły 5:0 i wcale nie musiały narzucać wysokiego tempa, aby tak znacząco zwyciężyć. Kibice, którzy przybyli na mecz tym razem nie płacili za bilety, a za cegiełki z których dochód zostanie przeznaczony na chorego Kewina, zawodnika Buku Rudy. Piszemy o tym TUTAJW akcję włączył się także raciborski piłkarz Łukasz Moneta, który za naszym pośrednictwem przekazał klubowi z Rud piłkę z autografami młodzieżowej reprezentacji Polski. 

W spotkaniu z Siedliskami ponownie w tym sezonie błysnął doświadczony 41-letni Zygmunt Kręcichwost, który zanotował hat-tricka. Po golu dołożyli Marcin Dyrszka i Robert Ptaszek, którzy skierowali piłkę z rzutu karnego. Płomień kończył mecz w "10" po czerwonej kartce dla Damiana Grzesika, który musiał opuścić boisko za uderzenie przeciwnika.

LKS Ruda Kozielska - LKS Płomień Siedliska 5:0 (3:0)

Zygmunt Kręcichwost 2., 18., 41., Marcin Dyrszka 50.-k., Robert Ptaszek 62.-k.

Żółte kartki: Dawid Gieroń (Ruda Kozielska) - Franciszek Brzoska, Patryk Harbacz (obaj Siedliska)

Czerwona kartka: Damian Grzesik (71., Siedliska)

RUDA KOZIELSKA: Krzysztof Musioł - Sebastian Belkius, Adam Michalik, Łucjan Węglorz, Marcin Adamiak (55. Dawid Gieroń), Mateusz Kłoda (80. Andrzej Musioł), Marcin Dyrszka, Michał Belkius (70. Mateusz Chlubek), Zygmunt Kręcichwost, Marian Bachrej, Robert Ptaszek (70. Adam Krawiec). 

SIEDLISKA: Kamil Stróżyk - Franciszek Brzoska, Damian Grzesik, Mateusz Suszka, Tomasz Fojcik, Patryk Harbacz, Paweł Piwowarczyk, Sławomir Gurgul (70. Robert Centkowski), Grzegorz Benauer, Kamil Rostek (46. Klaudiusz Ciszek), Sebastian Cieciora (65. Marcin Czerniej).