Rymer zwyciężył w Rudach [ZDJĘCIA]

03.04.2017 19:04 | 0 komentarzy | kozz

W niedzielę w Rudach rozegrano mecz grupy 2 w katowickiej klasie okręgowej. Buk Rudy podejmował Rymer Rybnik.

Lepsi okazali się przyjezdni, którzy wygrali jedną bramką. Piłkarze Rymera jako pierwsi wyszli na prowadzenie. W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Adrian Godula. Tuż po przerwie wyrównał Jakub Kazaniecki. Radość gospodarzy trwała nieco ponad kwadrans. Wówczas prowadzenie rybniczanom dał Jakub Czarnecki. Wynik 2:1 pozostał już do końca.

LKS Buk Rudy - KS Rymer Rybnik 1:2 (0:1)

Jakub Kazaniecki 49. - Adrian Godula 35., Jakub Czarnecki 69.

Żółte kartki: Daniel Duda (LKS Buk Rudy) - Kamil Szydłowski (KS Rymer)

RUDY: Ryszard Morgała - Patryk Hamiga, Jakub Kazaniecki (81. Beniamin Miera), Tomasz Kufieta (8. Daniel Duda, 76. Kasper Piontek), Oliwer Miera, Łukasz Moric, Patryk Oczko (73. Mikołaj Okulicki)., Mateusz Procek, Adam Tworuszka, Mariusz Wanglorz, Michał Żyła. Trener: Beniamin Miera.

RYMER: Michał Łagoda - Paweł Basik, Piotr Bednorz, Jakub Czarnecki (90.+1, Artur Molęda), Adrian Godula (88. Mateusz Ciepły), Rafał Herda, Mateusz Marcol, Marcin Moskal, Mateusz Myler, Krzysztof Sierny (55. Krzysztof Polonius), Kamil Szydłowski (82. Błażej Pyszny). Trener: Wiesław Bugdoł.