Forteca ze Świerklan lepsza do Rafako Racibórz [ZDJĘCIA]

16.04.2017 15:00 | 0 komentarzy | pm

Cenne zwycięstwo odnieśli piłkarze Wojciecha Dzierżengi.

W ramach 20. serii gier o mistrzostw klasy okręgowej do Świerklan przyjechała ekipa Rafako Racibórz. W pierwszym starciu tych drużyn, które miało miejsce 10 września ubiegłego roku, lepsi byli raciborzanie wygrywając 2:1. Tym razem ze zwycięstwa cieszyli się piłkarze Fortecy. W 60. minucie wynik spotkania otworzył Radosław Żbikowski, a w ostatniej minucie meczy wynik na 2:0 ustalił Mateusz Wiącek. Po tej wygranej drużyna ze Świerklan jest 8. w ligowej tabeli. Rafako zajmuje pozycję 5. Zapraszamy do fotorelacji z tego meczu.

Forteca Świerklany – Rafako Racibórz 2:0 (0:0)

Bramki: Radosław Żbikowski (60.), Mateusz Wiącek (90.)

Forteca: Błażej Byczek, Dawid Zimoń, Szymon Pękała, Patryk Wita, Damian Getler, Karol Mrowiec, Paweł Sudoł, Tomasz Zmuda, Szymon Uliarczyk, Radosław Żbikowski, Paweł Gryta. Rezerwa: Daniel Morawiecki, Mateusz Wiącek, Dawid Golec, Dominik Jóźwiak, Kacper Suchan, Karol Wieczorek, Arkadiusz Rakoczy. Trener: Wojciech Dzierżenga.

Rafako: Grzegorz Wytrzymały, Damian Mazurek, Szymon Niedziela, Grzegorz Jakosz, Sho Nakamura, Patryk Moneta, Damian Gawryluk, Łukasz Haras, Łukasz Zajda, Piotr Cerkowiak, Grzegorz Wojda. Rezerwa: Bartosz Żagiel, Łukasz Pikuła, Konrad Fedyn, Tomasz Haras, Michał Masłakow, Michał Zawitkowski. Trener: Grzegorz Jakosz.