Sobota, 27 kwietnia 2024

imieniny: Teofila, Zyty, Żywisława

APN Odra Wodzisław Śląski wygrała z LKS Forteca Świerklany

23.04.2017 10:46 | 0 komentarzy | AgaKa

Piłkarze APN Odra Wodzisław Śląski wygrali sobotni mecz z LKS Forteca Świerklany 1:0 (0:0).

Pierwsza połowa sobotniego spotkania na stadionie przy ulicy Bogumińskiej minęła bardzo spokojnie, walka była wyrównana. Na pierwszą (i jedyną) bramkę kibice musieli czekać aż do 51.minuty. Jej autorem został Mateusz Bogumiło, zawodnik APN Odra Wodzisław Śląski.

APN Odra Wodzisław Śląski - LKS Forteca Świerklany 1:0 (0:0)

APN Odra Wodzisław Śląski: Tomasz Bąkowski, Piotr Gornicki, Krzysztof Przydatek, Sebastian Markiewicz, Artur Gać, Błażej Radler, Krzysztof Krzyżok, Bartosz Stachoń, Damian Tarka, Arkadiusz Ślesiński, Mateusz Bogumiło

LKS Forteca Świerklany: Aleksander Pluta, Dawid Zimoń, Patryk Wita, Szymon Pękała, Damian Getler, Tomasz Zmuda, Radosław Żbikowski, Szymon Uliarczyk, Paweł Sudoł, Paweł Gryta, Mateusz Wiącek