Wtorek, 19 października 2021

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

Andrzej Marców nie jest już trenerem Polonii Głubczyce

01.05.2017 17:04 | 2 komentarze | kozz

Raciborski szkoleniowiec, głównie kojarzony z Unią Racibórz, przestał być trenerem czwartoligowej Polonii Głubczyce. Andrzej Marców prowadził Polonię od początku trwającego sezonu.

Andrzej Marców nie jest już trenerem Polonii Głubczyce
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Marców rozstał się z Polonią za porozumieniem stron. -  Po przeanalizowaniu wyników rundy wiosennej uznano, iż należy dokonać zmian w sposobie prowadzenia drużyny, stąd decyzja o odwołaniu szkoleniowca. Jako zarząd pragniemy serdecznie podziękować trenerowi Andrzejowi Marcowowi za współpracę z drużyną i jego duże zaangażowanie w pracę z zawodnikami i klubem. Jednocześnie życzymy trenerowi Andrzejowi wielu sukcesów w dalszej karierze trenerskiej. Pragniemy poinformować, iż nazwisko nowego trenera zostanie podane po weekendzie majowym. Do czasu powołania pierwszego trenera, obowiązki pracy z zespołem obejmie: Piotr Jamuła, Kuba Milewski i pozostający przy drużynie Zbigniew Biliński - czytamy na stronie Polonii Głubczyce.

Drużyna z Głubczyc po rundzie jesiennej była liderem IV ligi opolskiej. Wiosną zanotowała tylko jedno zwycięstwo i cztery remisy, a także odpadnięcie z Pucharu Polski z grającym w okręgówce LZS Gronowice (0:1). W tabeli czwartoligowej Polonia jest trzecia z jednym punktem straty do lidera, którym jest Małapanew Ozimek, jednakże Głubczyce mają jeden zaległy mecz do rozegrania.