Natalia Duksa z MKZ Unia Racibórz trzecia na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

03.05.2017 08:57 | 0 komentarzy | ż

Natalia Duksa z MKZ Unia Racibórz wywalczyła brązowy medal podczas rozgrywanej w Drzonkowie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w zapasach kobiet w rywalizacji kadetek (04.30 - 02.05).

W małym finale zawodniczka Unii startująca w kategorii wagowej 60 kilogramów, pokonała 6:2 na punkty Zofię Polowczyk z ULKS Tęcza i ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Natalia w zawodach stoczyła w sumie pięć walk, z których cztery zakończyła swoim zwycięstwem. W klasyfikacji województw - Śląsk zajął drugie miejsce. Przypomnijmy, że kilka dni wcześniej na analogicznych zawodach w gronie kadetów, młodzi zapaśnicy Unii Racibórz wywalczyli w Drzonkowie złoty, dwa srebrne i trzy brązowe medale.

źródło: MKZ Unia Racibórz