Pogrom w Kokoszycach! Gospodarze wygrali 9:1!

07.05.2017 22:56 | 0 komentarzy | AgaKa

Mecz pełen emocji zafundowali nam piłkarze podczas meczu w Kokoszycach. Łącznie w niedzielnym spotkaniu padło aż 10 (!) bramek.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili już 4:0. Bramki strzelili: Sebastian Klimek (29. minuta), Mateusz Bugla (35. minuta), Tomasz Mandrysz (37. minuta) oraz Łukasz Szewczyk (41. minuta).

Druga połowa meczu to ciąg dalszy wspaniałej gry gospodarzy, którzy strzelili kolejne gole. Mateusz Bugla zapisał do swojego konta kolejną bramkę w 50. minucie spotkania. Kolejna bramka padła cztery minuty później po kolejnym celnym strzale Łukasza Szewczyka. Piłkarz dopisał do swojego konta trzecią bramkę w 62. minucie spotkania. Kolejna bramka padła po zmianie na boisku, strzelił ją w 75. minucie Radosław Fołta. W 86. minucie meczu jedyną bramkę dla gości strzelił Adrian Sałaciak. Ostatnia bramka padła w doliczonym czasie gry (92. minuta), jej autorem został Mateusz Kordek.

KS 25 Kokoszyce - LKS Wojnowice 9:1 (4:0)

Bramki: Sebastian Klimek (29), Mateusz Bugla (35,50), Tomasz Mandrysz (37), Łukasz Szewczyk (41,54,62), Mateusz Kordek (92), Radosław Fołta (75), Adrian Sałaciak (86)

KS 25 Kokoszyce: Kacper Kłopocki, Grzegorz Polnik, Adam Procek, Maciej Górecki, Łukasz Maj, Krzysztof Nowicki, Sebastian Klimek, Mateusz Bugla, Paweł Chojak, Tomasz Mandrysz, Łukasz Szewczyk

LKS Wojnowice: Kamil Zawieja, Mateusz Adamczyk, Robert Halfar, Paweł Zwierzyna, Piotr Lazar, Adam Wolnik, Patryk Baka, Tomasz Ligocki, Paweł Rostek, Adrian Sałaciak, Denis Zaczek