Wtorek, 21 marca 2023

imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

RSS

Dąb Gaszowice znowu stracił punkty [ZDJĘCIA]

14.05.2017 17:00 | 3 komentarze | pm

Piłkarze Zdzisława Marszolika mimo ogromnej przewagi, tylko zremisowali z Sokołem Łany Wielkie.

Dąb Gaszowice znowu stracił punkty [ZDJĘCIA]
Fot. Michał Gołda
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Po środowej porażce w Nędzy, piłkarze z Gaszowic liczyli, że w starciu z Sokołem Łany Wielkie wrócą na ścieżkę zwycięstw. Początek spotkania pokazał, że takie oczekiwania są jak najbardziej uzasadnione. W 11. minucie Paweł Wieczorek wykorzystał podanie Mariusza Reguły i otworzył wynik spotkania. Goście nie chcieli się jednak poddać i dzięki dwóm trafieniom Patryka Olesia wyszli na prowadzenie. Miejscowi doprowadzili do wyrównania jeszcze przed przerwą. Po niej, piłkarze Zdzisława Marszolika mieli ogromną przewagę, ale nie zdołali jej udokumentować strzeleniem bramki i ostatecznie musieli podzielić się punktami z Sokołem. Kolejny mecz Dąb rozegra już w najbliższą środę. Wtedy to piłkarze z Gaszowice odrobią ligowe zaległości i zamierzą się  z Bukiem Rudy Wielkie. Zapraszamy do fotorelacji z meczu Dąb – Sokół. 

Dąb Gaszowice – Sokół Łany Wielkie 2:2 (2:2)
Bramki
: Paweł Wieczorek (11.), Jakub Słaby (45.) – Patryk Oleś (21., 30.)

Dąb: Robert Tlołka, Łukasz Michalski, Krzysztof Sikora, Szymon Jezierny, Mariusz Reguła, Tomasz Reguła, Jakub Słaby, Krzysztof Szewczyk, Przemysław Stebel, Paweł Wieczorek, Grzegorz Brózda. Rezerwa: Mirosław Kuczera, Marek Tomas, Jakub Gnyp, Sebastian Szymura, Mariusz Kraśniewski, Dominik Słaby, Kamil Sikora. Trener: Zdzisław Marszolik.

Sokół: Rafael Foit, Aleksander Kowol, Piotr Lokwenc, Łukasz Nowakowski, Damian Rogon, Denis Rogon, Dawid Piórkowski, Sergiusz Piasecki, Grzeogrz Kowalski, Kamil Cziszowic, Patryk Oleś. Rezerwa: Marcin Kalinowski. Trener: Grzegorz Kowalski.