Czwartek, 25 kwietnia 2024

imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

RSS

Niesamowity mecz w Kamieniu. Ochojec wygrał w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]

15.05.2017 17:00 | 0 komentarzy | pm

Mało kto spodziewał się takich emocji.

Niesamowity mecz w Kamieniu. Ochojec wygrał w doliczonym czasie gry [ZDJĘCIA]
Fot. Dariusz Tukalski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O końcówce meczu pomiędzy KP z Kamienia i Płomieniem Ochojec sympatycy tych klubów, ale i sami zawodnicy będą pamiętać bardzo długo. Po pierwszej połowie spotkania miejscowi przegrywali 1:2. Do remisu doprowadzili w minucie 80. Gdy w 87. do siatki trafił Michał Konkol, wydawało się, że punkty zostaną w Kamieniu. Nic z tego. W 90. minucie trzecią bramkę dla przyjezdnych zdobył Jacek Szlosarek, ale to nie wszystko. Już w doliczonym czasie gry zwycięstwo ekipie z Ochojca załatwił Dawid Szlosarek. Goście, po ostatnim gwizdku, długo cieszyli się z tak wywalczonych punktów i trudno się temu dziwić. Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania. 

KP Kamień – Płomień Ochojec 3:4 (1:2)
Bramki
: Robert Szymura (26.), Tomasz Wolski (80.), Michał Konkol (87.) – Dawid Szlosarek (10., 92.), Arystydes Pachucy (21.), Jacek Szlosarek (90.)

Kamień: Karol Węgrzyk, Dawid Mandera, Michał Konkol, Kamil Regulski, Mateusz Rapacz, Piotr Lis, Tomasz Wolski, Radosław Surma, Patryk Tudzież, Rober Szymura, Michał Słowik. Rezerwa: Andrzej Topa, Krzysztof Pierchała, Jakub Kurdybanowski, Piotr Szymura, Rafał Węgrzyk, Kamil Radyszuk, Sebastian Żak. Trener: Kamil Pierchała.

Ochojec: Igor Nowak, Dawid Szlosarek, Jakub Smołka, Jacek Szlosarek, Mateusz Klimczuk, Mariusz Szlosarek, Kacper Matuszewski, Arystydes Pachucy, Paweł Orzechowski, Robert Cychowski, Marcin Mazurek. Rezerwa: Daniel Piekorz, Maciej Masicz, Rober Dajka, Rafał Kowalski, Mateusz Matuszewski. Trener: Mateusz Matuszewski.