Trampkarze: KS 25 Kokoszyce rozgromiło LKS Ocice

16.05.2017 22:28 | 0 komentarzy | AgaKa

Do przerwy cztery bramki, po przerwie kolejne sześć. Emocjonujący mecz młodzików w Kokoszycach.

Wspaniała pogoda i równie wspaniałe widowisko w Kokoszycach, gdzie rozegrany został kolejny mecz młodzików. KS 25 Kokoszyce zmierzyło się z LKS Ocice. Niestety, goście w tym spotkaniu przegrali aż 10:0. Siedem bramek dla drużyny z Kokoszyc strzelił Bartosz Jankowski, trzy Piotr Fojcik.

KS 25 Kokoszyce - LKS Ocice 10:0 (4:0)

Bramki: Bartosz Jankowski (9,11,14,33,38,49,63), Piotr Fojcik (25,52,66)

KS 25 Kokoszyce: Michał Sornez, Jacek Lamża, Szymon Zembrzycki, Bartosz Jankowski, Mateusz Konieczny, Przemysław Grychnik, Rafał Franiczek, Piotr Fojcik, Kacper Bukowy, Stanisław Zieliński, Kamil Wawrzeszek

LKS Ocice: Michał Zagrobelny, Michał Bicz, Kacper Maksymczak, Wojciech Suchecki, Casper Hanczuch, Jakub Wierzgon, Dawid Gunerka, Oliwer Mroz, Mateusz Chmielorz, Damian Tatarczyk, Błażej Banach