Unia Racibórz wygrała ze Spójnią Landek [ZDJĘCIA]

17.05.2017 22:17 | 0 komentarzy | kozz

Po trudnym boju Unia Racibórz pokonała w środę w zaległym meczu 24. kolejki IV ligi Spójnię Landek 2:0. Zobacz zdjęcia.

Podopieczni trenera Tomasza Owczarka mocno męczyli się z rywalem. Do przerwy po bezbarwnym pojedynku był bezbramkowy remis. W drugiej części spotkanie nieco się ożywiło, a Unia zdobyła bramkę po strzale głową Sebastiana Kapinosa. Do samego końca raciborscy piłkarze drżeli o korzystny wynik. Odetchnęli, gdy na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry wynik podwyższył Mateusz Kocot. Mecz do zapomnienia, a trzy punkty do dopisania. Unia nadal jest dziewiąta w tabeli ligowej.

KS Unia Racibórz - Spójnia Landek 2:0 (0:0)

Sebastian Kapinos 57., Mateusz Kocot 89.

KS Unia Racibórz: Krupa - Bochenek, Mizia, Pientka, Woniakowski - Remień (68. Plewa), Kapinos, Ignacek, Prusicki (80. Durda) - Chałupiński (76. Jędrzejewski), Kocot.