Piątek, 28 stycznia 2022

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Płomień Połomia rozgromił Polonię Niewiadom

17.05.2017 23:31 | 0 komentarzy | AgaKa

Piękna pogoda i bardzo emocjonujący mecz - połączenie idealne, w sam raz na popołudnie.

Płomień Połomia rozgromił Polonię Niewiadom
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KS Płomień Połomia zmierzył się w środę na własnym boisku z KS Polonia Niewiadom. Gospodarze do przerwy prowadzili 2:0 po celnych strzałach Grzegorza Paweli. Druga połowa meczu była jeszcze bardziej ekscytująca i zaciekła niż pierwsza. Padło kolejnych 7 goli. Ich autorami zostali: Adam Ucher, Tomasz Siegmund oraz Łukasz Matuszek. I choć wynik końcowy to 9:0, gospodarze byli pod wielkim wrażeniem gry przeciwnika.

- Ja jako były piłkarz zawsze doceniam przeciwnika, żadnego nie można lekceważyć. Polonia Niewiadom nie była jakimś "chłopcem do bicia". Ktoś może powiedzieć "wygraliście 9:0 i mówicie, że to nie jest chłopiec do bicia?"...Nie! Naprawdę dobre wrażenie zostawili goście. Widać postępy. Przecież oni na Czerwionce do 85. minuty prowadzili 1:0! - powiedział Alojzy Wita, koordynator ds. sportowych KS Płomienia Połomia. - Wiele wskazuje na to, że osiągniemy powrót do 5 ligi, ale nie mówmy hop... Powroty nie są łatwe. Spaść z klasy okręgowej jest bardzo łatwo, wejść jest bardzo ciężko - dodał.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy piłkarzy i całego sztabu szkoleniowego. Nie był to łatwy mecz. Nie mieliśmy pełnego składu, ale chłopcy wywiązali się całkowicie ze swojego zadania. Postawili sobie cel - wygrać. Skończyło się bardzo dobrym wynikiem. Polonia Niewiadom w całym meczu pokazała, że nie jest drużyną słabą. Pełen szacunek dla nich. Myślę, że niedługo wrócą do klasy A - skomentował mecz Leszek Woryna, prezes KS Płomień Połomia.

Dziś świętowania nie było. By uczcić zwycięstwo prezes Woryna chce 24 czerwca zorganizować festyn. Będzie on połączony z meczem z Orzepowicami. 

KS Płomień Połomia - KS Polonia Niewiadom 9:0

Bramki: Adam Ucher (63,68,87), Tomasz Siegmund (70,85), Łukasz Matuszek (71,78), Grzegorz Pawela (20,44)

KS Płomień Połomia: Łukasz Tecław, Daniel Wawrziczek, Dawid Łyżwa, Daniel Lubszczyk, Adam Ucher, Marcin Plura, Tomasz Siegmund, Łukasz Kusztal, Łukasz Matuszek, Artur Kuczera, Grzegorz Pawela

KS Polonia Niewiadom: Robert Dudek, Jacek Kolorz, Łukasz Kubica, Kacper Lepich, Piotr Rosa, Szymon Krentusz, Dariusz Walencinowicz, Radosław Kaczyński, Dominik Wardenga, Tomasz Karkoszka, Robert Kuczmaszewski