Niedziela, 5 maja 2024

imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Unia Turza rozgromiła Górnika Wałbrzych

18.05.2017 07:49 | 0 komentarzy | art

Unia na mecz do Wałbrzycha wyjechała już we wtorek. Piłkarze zameldowali się w hotelu przy zamku Książ, zwiedzając przy okazji tę tajemniczą budowlę. Relaks w malowniczej scenerii dał efekty. W środę po południu Unia ograła 4:0 Górnika Wałbrzych. Zwycięstwo jest o tyle cenne, że Górnik to bezpośredni rywal Unii w walce o utrzymanie w III lidze.

Górnik słabo spisuje się na własnym terenie, przegrał aż 9 domowych spotkań. Unia słabą formę domową gospodarzy wykorzystała już w pierwszych 45 minutach, prowadząc 3:0 po golach Pawła Polaka, Dawida Mikołajca i Piotra Szymiczka. Po przerwie gola dołożył Dariusz Pawlusiński.

Skład Unii: Musioł, Glenc, Kuczok, Mikołajec, Szymiczek, Dariusz Pawlusiński, Staniczek, Sikorski, Polak, Domin, Hanzel. Rezerwa: Fugiel, Dudała, Chlebik, Zarychta, Sitnik, Kulczyk, Dawid Pawlusiński.

Górnik Wałbrzych - Unia Turza Śl. 0:4 (0:3)

Bramki: Polak, Mikołajec, Szymiczek, Pawlusiński