Młodziki: Krzyżanowice pokonały gospodarzy

19.05.2017 22:48 | 0 komentarzy | AgaKa

KS 25 Kokoszyce pokonane w meczu z LKS Krzyżanowicami. Co działo się na murawie?

Krzyżanowice do przerwy prowadziły 1:0. Gola dla drużyny w 19. minucie strzelił Michał Kuhn. Po przerwie padły kolejne bramki. Michał w 35. i 36. minucie dołożył do swojego konta kolejne dwa celne strzały. Gola dla Kokoszyc w 39. minucie strzeliła Julia Szczasny. Minutę później kolejny gol dla gości padł z nogi Dawida Halamody. W 45. minucie spotkania padła piąta bramka dla LKS Krzyżanowice. Jej autorem został Kacper Michna.

KS 25 Kokoszyce - LKS Krzyżanowice 1:5 (0:1)

Bramki: Michał Kuhn (19,35,36), Dawid Halamoda (40), Kacper Michna (45), Julia Szczasny (39)

KS 25 Kokoszyce: Jakub Szwagrzak, Robert Harazim, Julia Szczasny, Szymon Zając, Mateusz Stawarski, Krzysztof Pałczyński, Dominik Motyliński, Jacek Targosz, Dawid Wajsman, Patryk Wajsman*, Natalia Szymik*, Mateusz Duszak*

LKS Krzyżanowice: Kamil Cziuraj, Michał Kuhn, Igor Wilaszek, Dawid Halamoda, Szymon Długosz, Oliwer Pientka, Kacper Michna, Kamil Fulnecze, Kamil Bartsch, Wiktor Krupa, Michał Fichna