Piątek, 17 maja 2024

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Juniorki: SWD Wodzisław Śląski wygrywa z ROW Rybnik

20.05.2017 19:55 | 0 komentarzy | AgaKa

W sobotę rozegrany został mecz Makroregionalnej Ligi Juniorek Młodszych, w którym górą była drużyna z Wodzisławia.

W meczu dziewczyny z KS SWD Wodzisław Śląski zmierzyły się z drużyną ROW Rybnik. Do przerwy SWD prowadziło 2:1 po celnych strzałach Katji Skupień (30. minuta) oraz Katarzyny Jaszek (34. minuta). Gola dla gości strzeliła Marta Kamińska (17. minuta).

Po przerwie padła tylko jedna bramka. Jej autorką została Roksana Gulec (51. minuta spotkania). Wynik 3:1 utrzymał się już do ostatniego gwizdka.

KS SWD Wodzisław Śląski - ROW Rybnik 3:1 (2:1)

Bramki: Roksana Gulec (51), Katja Skupień (30), Katarzyna Jaszek, Marta Kamińska

KS SWD Wodzisław Śląski: Martyna Jereczek, Natalia Dzierżęga, Wiktoria Marzec, Julia Kubica, Zuzanna Zaliwska, Natalia Funikowska, ALeksandra Szołucha, Roksana Gulec, Katja Skupień, Lidia Grzonka, Katarzyna Jaszek

ROW Rybnik: Alicja Bzowska, Wanessa Milkowska, Zuzanna Dobosz, Lena Kamińska, Julia Wywrot, Liwia Garcarczyk, Martyna Guzik, Nikola Kamińska, Marta Kamińska, Anna Konkol, Michalina Goc