Czwartek, 6 października 2022

imieniny: Artura, Brunona, Fryderyki

RSS

Naprzód Borucin wykorzystał słabość Odry Wodzisław [WIDEO]

20.05.2017 20:44 | 4 komentarze | kozz

W sobotę w Borucinie przy bardzo wietrznej pogodzie rozegrano mecz XXVI kolejki spotkań klasy okręgowej pomiędzy Naprzodem Borucin a APN Odra Wodzisław. Zobacz skrót meczu!

Naprzód Borucin wykorzystał słabość Odry Wodzisław [WIDEO]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Spotkanie nie było wielkim widowiskiem, oba zespoły stworzyły mało sytuacji strzeleckich. W pierwszej połowie na tle bezbarwnej Odry lepiej zaprezentowali się gospodarze wykorzystując w krótkim odstępie czasu nieuwagę obrońców z Wodzisławia. Najpierw na listę strzelców wpisał się Artur Potaczek, a chwilę później Mirosław Pniewski. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 2:0 dla Borucina. Odra nieco lepiej prezentowała się po przerwie, aczkolwiek już na początku drugiej części Naprzód mógł podwyższyć prowadzenie. Radosław Szpak nie wykorzystał jednak rzutu karnego podyktowanego za faul na nim. Klub z Wodzisławia starał się strzelić kontaktową bramkę - jeden raz trafił, ale sędzia odgwizdał spalonego. Wszystko zmierzało do zwycięstwa Borucina i meczu bez kartek. Zwycięstwo Naprzodu stało się faktem, ale napomnieniem i to podwójnym w krótkim czasie został ukarany Łukasz Sell, który opuścił boisko w piątej minucie doliczonego czasu gry. Niżej notowany Naprzód pokonał Odrę 2:0 i awansował na szóste miejsce w tabeli. APN pozostanie na trzecim miejscu.

KS Naprzód Borucin - APN Odra 2:0 (2:0)

Artur Potaczek 19., Mirosław Pniewski 22.

Żółte kartki: Łukasz Sell, Rafał Czogalik (APN Odra)

Czerwona kartka: Łukasz Sell (90.+5., APN Odra)

Borucin: Kubów - Walach, K. Pundyk, Stawarski, Pniewski (78. P. Pundyk), Potaczek (37. Jachim), Dudacy (63. Pawlisz), Podstawka (90.+1. Halfar), Szpak, Wyrobek, Ekiert.

Odra: Wacławiec - Górnicki, Krzyżok, Radler, Murlowski, Gać, Stachoń (60. Sell), E. Markiewicz (65. Marcol), Ślesiński (46. Czogalik), Tarka (68. Gojny), S. Markiewicz.


MATERIAŁ ZREALIZOWANY NA ZAMÓWIENIE KS NAPRZÓD BORUCIN. ZAMÓW MECZ TUTAJ!