Poniedziałek, 22 lipca 2024

imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

RSS

Sebastian Wątroba z W11 gościem III RAFAKO Półmaraton Racibórz

26.05.2017 13:15 | 0 komentarzy | kozz

III RAFAKO Półmaraton Racibórz, to nie tylko rywalizacja na 21097,5m, ale wspaniała impreza dla całych rodzin. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie akcent charytatywny oraz atrakcje dla najmłodszych. Gośćmi półmaratonu będą: znany biegacz Paweł Januszewski oraz aktor seriali paradokumentalnych kryminalnych Sebastian Wątroba.

Sebastian Wątroba z W11 gościem III RAFAKO Półmaraton Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborski półmaraton, to nie tylko rywalizacja na 21097,5 m, ale wspaniała impreza dla całych rodzin oraz akcent charytatywny. W biegu udział wezmą znani sportowcy i aktorzy. Swój udział w przedsięwzięciu potwierdził już Paweł Januszewski, były lekkoatleta, sprinter, pomysłodawca akcji Biegam Bo Lubię i prezes Fundacji Wychowanie Przez Sport. Kolejną gwiazdą sierpniowego półmaratonu będzie Sebastian Wątroba, aktor seriali: W11- Wydział śledczy (TVN), Sprawiedliwi Kryminalni (TV4), gdzie wcielił się w rolę Arkadiusza Zimnego. Obecnie występuje w nowym serialu TVP Komisariat. Aktora będzie można zobaczyć też w filmie Dywizjon 303. Ponadto, nierzadko wciela się w rolę konferansjera. Jest także wieloletnim jurorem regionalnych konkursów Miss Polski: Miss Ziemi Lubuskiej, Miss Ziemi Łódzkiej. Chętnie angażuje się w różnego typu eventy charytatywne, m.in. w Biegu Po Nowe Życie czy meczach charytatywnych TVN- dziennikarze kontra politycy.

- Racibórz pamiętam sprzed 20 lat, miło mi, że znowu mam okazję tu gościć. Racibórz, to piękne zielone miasto, serdecznie zapraszam wszystkich miłośników biegów, aby 27 sierpnia przybywali tu i wspólnie z nami spędzili czas. Amatorów długich dystansów zachęcam do zapisywania się na bieg główny, a pozostałych na mini półmaraton. Do pokonania będzie zaledwie 2 km, każdy z nas może zaliczyć ten dystans biegnąc, truchtając czy maszerując. Cel jest szczytny, więc pokonajmy go razem – zaprasza do udziału w półmaratonie aktor Sebastian Wątroba.

***

III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę, 27 sierpnia 2017 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się III Mistrzostwa Polski Energetyków.

Autor tekstu: Justyna Korzeniak, Adventure Media

Autor zdjęcia: Katarzyna Ekiert, Adventure Media

***

III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia 2017 roku. Zawodnicy do pokonania będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków i bieg charytatywny. Półmaraton wpisuje się w projekt 4Biegu Racibórz, będący jedną z propozycji świętowania obchodów 800-lecia nadania praw miejskich Raciborzowi.

Szczegóły dotyczące III RAFAKO Półmaraton Racibórz znajdują się na stronie internetowej: http://www.4biegiraciborz.pl/ oraz na oficjalnym Fanpage biegu: https://www.facebook.com/4-BIEGI-Racib%C3%B3rz-377826059090363/.