Wtorek, 5 lipca 2022

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

RSS

Krzyżanowice bliżej środka tabeli. Pokonały Borucin [ZDJĘCIA]

30.05.2017 10:44 | 2 komentarze | kozz

W meczu 27. kolejki spotkań klasy okręgowej LKS Krzyżanowice wygrał u siebie z Naprzodem Borucin 1:0 po golu Krzysztofa Cerkowniaka.

Krzyżanowice bliżej środka tabeli. Pokonały Borucin [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół z Borucina przeważał w spotkaniu, miał kilka bardzo dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, ale w końcu jej nie zdobył. Gospodarze zdobyli ją po przerwie, gdy z boiska zszedł Dudacy. Wówczas role się odmieniły i to Krzyżanowice kontrolowały korzystny dla siebie rezultat. Wynik pozwolił Krzyżanowicom uciec z dolnych rejonów i zająć miejsce w środku tabeli zaraz obok Borucina, ale ścisk w tabeli jest tak ogromny, że pozostałe cztery kolejki zapowiadają się pasjonująco. W najbliższą środę Borucin podejmie u siebie Silesię Lubomia (11.), a Krzyżanowice jadą do Świerklan (5.).

LKS Krzyżanowice - KS Naprzód Borucin 1:0 (0:0)

Krzysztof Cerkowniak 65.

Żółte kartki: Krzysztof Cerkowniak, Mateusz Wilusz (obaj Krzyżanowice)

LKS Krzyżanowice: Mateusz Kühn - Patryk Buchcik (55.), Krzysztof Cerkowniak, Kamil Łątkowski, Krzysztof Marek, Mateusz Oczkowski, Marcin Pawłowski, Radosław Pradelok, Przemysław Szewieczek (55.), Adam Turkiewicz, Mateusz Wilusz. Trener: Janusz Kosubek.

KS Naprzód Borucin: Szymon Kubów - Artur Dudacy (58.), Adam Jachim (73.), Rafał Koczy, Mirosław Pniewski (70.), Patryk Podstawka, Artur Potaczek, Kamil Pundyk, Bartosz Stawarski, Radosław Szpak, Adam Walach. Trener: Jerzy Halfar.