APN Odra Wodzisław Śląski przegrywa na wyjeździe

31.05.2017 22:43 | 12 komentarzy | AgaKa

Pogrom w drugiej połowie meczu. Przyszłość Rogów świętuje zwycięstwo.

Pierwsza połowa spotkania w Rogowie nie przyniosła ani jednej bramki. To zmieniło się chwilę po tym, jak sędzia oznajmił rozpoczęcie drugiej połowy meczu. Pierwszego gola w 48. minucie strzelił Kamil Kucharski. Dosłownie dwie minuty później piłkarze Przyszłości Rogów cieszyli się z drugiego gola, który padł z nogi Roberta Szymiczka. Podobna sytuacja miała miejsce w 73. minucie, kiedy to zawodnik rezerwowy, Patryk Pietrasz strzelił dla gospodarzy trzecią bramkę. 3 minuty później za sprawą Jarosława Pawelca było już 4:0.

Przyszłość Rogów - APN Odra Wodzisław Śląski 4:0 (0:0)

Bramki: Robert Szymiczek (50), Jarosław Pawelec (76), Kamil Kucharski (48), Patryk Pietrasz* (73)

Przyszłość Rogów: Beniamin Jastrzębowski, Wojciech Pucka, Robert Szymiczek, Paweł Wojtala, Gabriel Szkatuła, Kamil Benauer, Jakub Białas, Adrian Suchanek, Tomasz Kukla, Jarosław Pawelec, Kamil Kucharski

APN Odra Wodzisław Śląski: Karol Wacławiec, Artur Gać, Krzysztof Przydatek, Błażej Radler, Daniel Gojny, Krzysztof Krzyżok, Piotr Górnicki, Sebastian Markiewicz, Arkadiusz Ślesiński, Rafał Czogalik, Damian Tarka