imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola

Zuch Orzepowice wygrał w Ochojcu [ZDJĘCIA]

05.06.2017 11:04 | 0 komentarzy | pm

Dwie bramki Dawida Szpota zapewniły piłkarzom z Orzepowic komplet punktów.

W ramach 30. kolejki zmagań o mistrzostwo A klasy podokręgu Rybnik – w Ochojcu zmierzyły się tamtejszy Płomień z Zuchem Orzepowice. W pierwszym starciu tych ekip, które miało miejsce jesienią, lepszy był Płomień wygrywając 4:3. Piłkarze z Orzepowic chcieli się więc zrewanżować ekipie z Ochojca i to się im udało. W 14. minucie na prowadzenie Zucha wyprowadził Dawid Szpot, pokonując sprytnym strzałem bramkarza miejscowych. Po zmianie stron, ten sam zawodnik, zdobył drugą bramkę i ustalił wynik spotkania na 2:0. Zuch mógł wygrać wyżej, ale jeszcze w pierwszej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Dawid Pochcioł.
Po tym zwycięstwie piłkarze z Orzepowic są na 10. miejscu w ligowej tabeli, Ochojec jest dwa czka wyżej. Zapraszamy do fotorelacji z meczu.

Płomień Ochojec – Zuch Orzepowice 0:2 (0:1)