Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Piątka Przyszłości Rogów w Łaziskach. Hat-trick Benauera [ZDJĘCIA]

05.06.2017 21:02 | 0 komentarzy | kozz

Lider klasy okręgowej wysoko wygrał w Łaziskach, choć trener Sosna nie do końca był zadowolony ze swoich podopiecznych.

Piątka Przyszłości Rogów w Łaziskach. Hat-trick Benauera [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kolejne trzy punkty w wyścigu o mistrzostwo trzeciej grupy katowickiej klasy okręgowej zanotowali piłkarze z Rogowa. Przyszłość dosyć szybko ustawiła sobie mecz pod siebie, trafiając do bramki w 5. i 10. minucie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Kamil Kucharski, następnie Kamil Benauer. Mimo, że Przyszłość prowadziła, to z ławki co chwilę słychać było pokrzykiwania szkoleniowca z Rogowa, który nie do końca był zadowolony z tego co prezentuje ekipa lidera. Starczyło to na zagrożoną spadkiem Polonię. Przed przerwą na 3:0 podwyższył Jarosław Pawelec, a w drugiej części spotkania hat-tricka uzupełnił Kamil Benauer. Przyszłość ma za sobą bardzo udaną końcówkę maja i początek czerwca. W każdym ze spotkań strzelała minimum 3 bramki i zmierza po mistrzostwo, które odebrać jej może tylko MKP Odra Centrum Wodzisław. W przedostatniej kolejce Rogów zagra u siebie z pewnym utrzymania Naprzodem Zawada, Odra Centrum pojedzie do również pewnych okręgówki Świerklan. Jeśli ekipy z Rogowa i Wodzisławia zgarną komplet punktów w tych spotkaniach, to w ostatniej kolejce staną naprzeciw siebie w walce o mistrzostwo okręgówki.

LKS Polonia Łaziska - KS Przyszłość Rogów 0:5 (0:3)

Kamil Kucharski 5., Kamil Benauer 10., 60., 82., Jarosław Pawelec 44.

Żółte kartki: brak

LKS Polonia Łaziska: Adam Hojka - Artur Grabiec, Seweryn Grodzki, Kamil Kotkowski, Dawid Kuźdub (83. Krystian Dudzik), Jarosław Pietrzak (62. Karol Szkatuła), Mariusz Pietrzak (62. Dawid Buchalik), Bartosz Piprek, Ariel Poterała, Kamil Szkatuła, Łukasz Szkatuła. Trener: Piotr Dróżdż.

KS Przyszłość Rogów: Beniamin Jastrzębowski - Kamil Benauer (83. Sebastian Jaszczak), Jakub Białas, Kamil Kucharski, Jarosław Pawelec, Wojciech Pucka, Adrian Suchanek (65. Mateusz Buko), Gabriel Szkatuła (70. Patryk Pietrasz), Robert Szymiczek, Paweł Wojtala (76. Kamil Rybarz), Dawid Zychma. Trener: Tomasz Sosna.