Wtorek, 23 kwietnia 2024

imieniny: Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Twierdza Studzienna niezdobyta. Trzy karne, cztery gole

14.06.2017 21:41 | 0 komentarzy | ma.w

Emocjonująca końcówka w meczu Studziennej z Chałupkami. Posypały się kartki. Goście długo prowadzili, ale miejscowi obronili honor.

Jacek Świerczyński strzela kontaktową bramkę. Studzienna jeszcze przegrywa 1:2

Pierwsza połowa zakończyła się przegraną Studziennej. Po "ręce" w polu karnym jedenastkę wykorzystał Mariusz Koczorowski. Tuż po gwizdku rozpoczynającym drugie 45 minut arbiter Łukasz Sytnik znów wskazał na wapno, po faulu bramkarza. Koczorowski dał gościom prowadzenie 2:0. Ekipa Wojciecha Grabinioka, który wspomagał swój zespół na boisku, goniła wynik. Bramkę kontaktową zdobył Jacek Świerczyński. W samej końcówce arbiter podyktował trzecią tego dnia jedenastkę. Na gola zamienił ją Wojciech Pytlik, który nie dał szans bramkarzowi Arturowi Zalewskiemu. Chałupki kończyły w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę obejrzał Rafał Swaby.