KS Płomień Połomia wygrywa u siebie

15.06.2017 21:47 | 1 komentarz | AgaKa

Po meczu z LKS Start Mszana był szampan i konfetti. Płomień świętuje awans do piątej ligi.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Autorem bramki strzelonej z rzutu karnego został Łukasz Matuszek. Po przerwie piłkarze Płomienia dopisali do konta drużyny jeszcze trzy gole. Matuszek strzelił dwa (w tym kolejny z karnego), Adam Ucher jedną. LKS Start Mszana bez bramki w tym spotkaniu.

KS Płomień Połomia - LKS Start Mszana 4:0 (1:0)

Bramki: Łukasz Matuszek (25, 65, 78), Adam Ucher (58)

KS Płomień Połomia: Łukasz Tecław, Marek Szymik, Dawid Łyżwa, Adam Ucher, Dawid Szwarga, Marcin Plura, Tomasz Siegmund, Łukasz Kusztal, Karol Szypuła, Łukasz Matuszek, Łukasz Herok

LKS Start Mszana: Adrian Henkel, Rafał Nowak, Jan Krupiński, Kamil Świerczek, Sebastian Kowalski, Adrian Waleczek, Piotr Wowra, Robert Dzierzega, Przemysław Swoboda, Błażej Waniek, Grzegorz Seidel