imieniny: Floriana, Moniki, Grzegorza

LKS Unia Turza Śląska remisuje z BTP Stal Brzeg [ZDJĘCIA]

17.06.2017 21:52 | 8 komentarzy | AgaKa

W Turzy Śląskiej mecz pełen emocji, w którym padło łącznie aż osiem goli.

Pierwsza połowa sobotniego spotkania przyniosła w sumie trzy bramki. Pierwszy gol padł w 9. minucie spotkania, jego autorem został Marcin Nowacki z drużyny gości. W 12. minucie padła kolejna bramka, tym razem z nogi Tomasza Gajdy. Goście prowadzili 2:0 aż do 40. minuty spotkania kiedy to Paweł Polak strzelił pierwszego gola dla gospodarzy.

Druga połowa spotkania przyniosła kolejne bramki. W 47. minucie gola strzelił Dawid Lipiński ze Stal Brzegu. 64. minuta to już celny strzał z rzutu karnego Dawida Hanzla. Dwie minuty później rywale odpowiedzieli kolejną bramką, której autorem został ponownie Lipiński. Minutę później Polak strzelił swojego drugiego gola w tym spotkaniu. W 79. minucie padła czwarta bramka dla gospodarzy. Jej autorem został Dariusz Pawlusiński. Wynik 4:4 utrzymał się już do końca meczu.

LKS Unia Turza Śląska - BTP Stal Brzeg 4:4 (1:2)

Bramki: Marcin Nowacki (9), Dawid Lipiński (47,66), Tomasz Gajda (12), Dariusz Pawlusiński (79), Paweł Polak (40,67), Dawid Hanzel (64)

LKS Unia Turza Śląska: Marcin Musioł, Piotr Szymiczek, Michał Szczurek, Kamil Kuczok, Dawid Pawlusiński, Dariusz Pawlusiński, Paweł Staniczek, Bartłomiej Sikorski, Jonatan Domin, Paweł Polak, Dawid Hanzel

BTP Stal Brzeg: Amin Stitou, Piotr Józefkiewicz, Michał Maj, Marcin Nowacki, Kamil Zalewski, Dawid Lipiński, Bartłomiej Kulczycki, Patryk Sowiński, Tomasz Gajda, Wojciech Jurek, Łukasz Żegleń