Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

III RAFAKO Półmaraton Racibórz - 500 zł dla najlepszej grupy dopingującej

20.06.2017 15:04 | 0 komentarzy | kozz

III RAFAKO Półmaraton Racibórz zbliża się wielkimi krokami. Warto zatem pomyśleć, jak można zagrzewać zawodników podczas biegu. Wzorując się na poprzednich edycjach, organizatorzy ogłaszają konkurs dla grup dopingujących. Zwycięski team czeka atrakcyjna nagroda. Chętni mogą zgłaszać się do 15 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona.   

III RAFAKO Półmaraton Racibórz - 500 zł dla najlepszej grupy dopingującej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Śpiewy, okrzyki radości, tańce, instrumenty, przebrania - wyobraźnia grup dopingujących zawodników poprzednich edycji raciborskiego półmaratonu była nieograniczona. Jak podkreślali uczestnicy biegu, wsparcie takich kibiców było bardzo potrzebne, dodawało im siły i mobilizowało do ukończenia wymaganego dystansu. Kontynuując pomysł, organizatorzy w tym roku również zachęcają do zgłaszania teamów, którzy w dowolny sposób będą wspierać biegaczy na trasie.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15.08.2017 r. pod adresem mailowym: osir.raciborz@wp.pl. W mailu należy podać liczbę osób, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, a także napisać kilka słów o grupie. Co ważne, najlepsza grupa otrzyma czek o wartości 500 zł. Dopingujących oceniać będą sami biegacze. Team, który zdobędzie najwięcej głosów, wygra konkurs.

Przypominamy, że III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się 27 sierpnia. Start i meta znajdować będą się przy ul. Wojska Polskiego (w pobliżu SP4). Trasa wynosi 2097,5 m i posiada atest PZLA. Zapisać można się tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891.

***

Autor tekstu i zdjęć: Justyna Korzeniak, Adventure Media