Reprezentant Angoli w Wodzisławiu. Czesi lepsi w sparingu [ZDJĘCIA]

05.07.2017 22:52 | 0 komentarzy | kozz

Alexander Christovao z Angoli zagrał w środę w barwach pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec w meczu przeciw czeskiemu ekstraklasowcowi MFK Karvina. Spotkanie kontrolne odbyło się na obiekcie Gosława Jedłownik w Wodzisławiu Śląskim. Czesi wygrali z Zagłębiem 4:1. To drugi sparing sosnowiczan w Wodzisławiu. Kilka dni wcześniej przegrali 0:2 z ekstraklasowcem z Ukrainy - Karpatami Lwów.

Zagłębie Sosnowiec - MFK Karvina 1:4 (1:0)

Bramki: 1:0 Adam Banasiak (40. asysta - Tomasz Nowak), 1:1 Filip Panak (48.), 1:2 Peter Stepanovsky (58.), 1:3 Jan Kalabiska (68.), 1:4 Jan Kalabiska (85.)

Zagłębie (I połowa): Perdijić - Wrzesiński, Najemski, Cichocki, Udoviczić - zawodnik testowany, Nowak, zawodnik testowany, Banasiak - zawodnik testowany, zawodnik testowany. (II połowa): Kudła - Klama, Jędrych, Krzykowski, Udoviczić - zawodnik testowany, zawodnik testowany - zawodnik testowany, Mularczyk, Nawotka - zawodnik testowany.

Karvina: Pastornicy - Pashov, Kostal, Sisler, Puchel, Smrz, Moravec, Wagner, Eismann, Hosek, Budinsky. Rezerwa: Kalabiska, Colio, Stepanovsky, Piacek, Vondra, Duda, Panak, Janecka, Ciupa.