Niedziela, 22 września 2024

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

Siatkarze z Radlina i Raciborza na topie w Myślenicach

06.07.2017 10:44 | 0 komentarzy | kozz

Bardzo dobrze zaprezentowała się para Jakub Bugajski/Beniamin Graniczny w Półfinałach MP Kadetów rozgrywanych w Myślenicach (Małopolskie). Drugie miejsce zajęła raciborska para Jakub Besz/Wojciech Szwed z AZS Rafako Racibórz.

Zawodnicy z Radlina zajęli I miejsce w turnieju w którym uczestniczyło 15 najlepszych par plażowych z województw Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego i Podkarpackiego w kategorii kadeta (rocznik 2000 i młodsi).

Drugie miejsce zajęli siatkarze z KS AZS Rafako Racibórz Jakub Besz/Wojciech Szwed, którzy w drodze do finału pokonali wszystkich przeciwników doznając porażki w ostatnim meczu z parą Jakub Bugajski/Beniamin Granieczny (SK Górnik Radlin), których pokonali we wcześniejszej fazie turnieju.

Zawodnicy Górnika jak i Rafako dzięki czołowym miejscom awansowali do finałów MP, który zostanie rozegrany w Warszawie 18-19 lipca. W finałach wystartują po 4 najlepsze pary z 4 półfinałów.

O sile śląskiej siatkówki może świadczyć to, że w półfinałach w Myślenicach wystartowało 5 par z naszego województwa i to właśnie one uplasowały się na 5 pierwszych miejscach.

1. Jakub Bugajski, Beniamin Granieczny (SK Górnik Radlin)
  2. Jakub Besz, Wojciech Szwed (KS AZS Rafako Racibórz)
  3. Kamil Konieczny, Jakub Kasprzyk (SK Górnik Radlin, Winner Czechowice Dziedzice)