Wtorek, 28 maja 2024

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

Odra Centrum gotowa do sezonu. Pokonała chorzowski Ruch

09.08.2017 12:43 | 18 komentarzy | art

W sobotę podopieczni Bartłomieja Sochy rozegrali ostatni mecz kontrolny przed inauguracją rozgrywek IV Ligi. W Chorzowie pokonali 0:1 spadkowicza z ekstraklasy, tamtejszy Ruch.

Odra Centrum gotowa do sezonu. Pokonała chorzowski Ruch
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławianie wygrali po bramce zdobytej w 83. minucie z rzutu karnego (faul na Damiani Gabrysiaku), wykonanego przez Bartłomieja Sikorskiego.

W drużynie z Wodzisławia wystąpili nowi zawodnicy pozyskani z innych klubów, którzy w sezonie 2017/18 będą reprezentować Odrę Centrum. Są to: Łukasz Reinhard (Zameczek Czernica) , Mateusz Sitnik, Bartek Sikorski (obaj Unia Turza Śl.) Krzysztof Cerkowniak, Mateusz Kuhn (obaj LKS Krzyżanowice) Marcin Oślizlok (Polonia Marklowice), Damian Gabrysiak (Granica Ruptawa). Reinhard i Sikorski to wychowankowie szkółki piłkarskiej MOSiR Odra, która szkoliła na potrzeby MKS Odra Wodzisław Śląski przez 17 lat.

Odra Centrum zainauguruje rozbrywki w IV lidze meczem z Bytomskim Sportem, czyli dawną Polonią Bytom. Spotkanie odbędzie się o godz. 17.00 w Bytomiu. Wodzisławski zespół wystąpi w tym spotkaniu w nowych strojach. Jak informuje klub w tym tygodniu ma zostać podpisana umowa z nowym sponsorem technicznym, firmą Errea.