Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

Decor Bełk świetnie zaczął, Dąb Gaszowice udanie skończył [WIDEO, ZDJĘCIA]

13.08.2017 20:58 | 31 komentarzy | kozz

Inauguracja IV ligi w Piecach. Debiutujący na tym szczeblu rozgrywkowym GKS Dąb Gaszowice po emocjonującym meczu zremisował z mistrzem poprzedniego sezonu w IV lidze - Decorem Bełk.

Materiał wideo:

Piłkarze Decoru szybko strzelili nie jedną, a dwie bramki. W 1. i 3. minucie na listę strzelców wpisał się Piotr Bysiec. Zespół z Bełku prowadził 2:0, ale nie zadał kolejnego ciosu. Przed przerwą gospodarze strzelili kontaktową bramkę, a jej autorem był Paweł Kulczyk. Dąb zdołał wyrównać do stanu 2:2 za sprawą Grzegorza Brózdy w drugiej części spotkania. Regionalny hit IV ligi zakończył się remisem 2:2.

GKS Dąb Gaszowice - Decor Bełk 2:2 (1:2)

Paweł Kulczyk 37., Grzegorz Brózda 67. - Piotr Bysiec 1., 3.

Dąb Gaszowice: Mirosław Kuczera - Wojciech Orzeł, Krzysztof Sikora, Michał Szczurek, Michał Mazur, Tomasz Reguła, Sebastian Szymura, Michał Pieczka, Paweł Kulczyk, Grzegorz Brózda. Ponadto: Błażej Mandrysz, Mariusz Kraśniewski, Jakub Gnyp, Przemysław Stebel, Łukasz Michalski, Krzysztof Szewczyk, Szymon Jezierski. Trener: Zdzisław Marszolik.

Decor Bełk: Mateusz Łobaczewski - Piotr Bysiec, Andrzej Niewiedział, Dawid Semeniuk, Bartosz Wójcik, Dawid Grabiec, Piotr Groborz, Karol Paryła, Robert Dymowski, Damian Olczak, Łukasz Żyrkowski. Ponadto: Błażej Malcherczyk, Rafał Wybierek, Wojciech Rasek, Grzegorz Jasiczek, Rafał Grzech, Mateusz Gajek, Kamil Brożyński. Trener: Jarosław Kupis.

Sędziowali: Andrzej Chudy, Tomasz Izydorczyk, Sebastian Witulski (KS Zabrze)

MATERIAŁ ZREALIZOWANY NA ZAMÓWIENIE GKS DĄB GASZOWICE. ZAMÓW MECZ TUTAJ!