Poniedziałek, 17 czerwca 2024

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Będzie można potrenować z Moniką Brzostek, olimpijką z Rio [ZAPOWIEDŹ]

23.08.2017 10:05 | 0 komentarzy | pm

Olimpijskie warsztaty w siatkówce plażowej w Rybniku.

Będzie można potrenować z Moniką Brzostek, olimpijką z Rio [ZAPOWIEDŹ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Równo rok temu na najsłynniejszej plaży świata brazylijskiej Copacabanie w turnieju olimpijskim rywalizowały trzy polskie duety: Grzegorz Fijałek/Mariusz Prudel (dla tej pary były to drugie po Londynie, Igrzyska Olimpijskie), Piotr Kantor/Bartosz Łosiak oraz Kinga Kołosińska/Monika Brzostek. Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ” przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki stawia przed młodymi ludźmi z czterech miast niecodzienną okazję, do tego by potrenować ze swoimi idolami z boisk do siatkówki plażowej. Możliwość spotkania na żywo polskich olimpijczyków, wspólna fotografia, zdobyty autograf czy chwila rozmowy to dla młodych ludzi ogromne przeżycie. Jednak żadna z wymienionych rzeczy nie daje tyle, co możliwość wspólnego treningu z jednymi z najlepszych zawodników na świecie. Olimpijskie warsztaty w siatkówce plażowej mogą być pierwszym krokiem w drodze do wielkich sukcesów, kto wie może wśród trenujących znajdą się uczestnicy Igrzysk Olimpijskich w 2024 lub 2028 roku?

Pierwszy przystanek Olimpijskich warsztatów w siatkówce plażowej odbył się 11 sierpnia w Mysłowicach, treningi dla dzieci przeprowadził Mariusz Prudel. Kolejnym miastem w którym będzie szansa wziąć udział w imprezie będzie Rybnik. 25 sierpnia na Kąpielisku Ruda młodzi adepci siatkówki plażowej będą mogli spotkać się z Moniką Brzostek - sześciokrotną mistrzynią Polski, medalistką mistrzostw świata juniorów, mistrzostw Europy do lat 23, oraz mistrzostw Europy w Klagenfurcie w 2015, MVP Orlen Finału Mistrzostw Polski 2015 i 2016 oraz uczestniczką letnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro 2016!

Warsztaty są darmowe, rozpoczną się o godz. 10:00 i potrwają ok. 1 godzinę. Po zakończonych ćwiczeniach przeprowadzony zostanie konkurs dla dzieci. Uczestnicy nagrodzeni za udział zostaną koszulkami siatkarskimi z logiem programu oraz certyfikatami.

Trening z Moniką Brzostek
25 sierpnia, start o godz. 10.00
Rybnik, kąpielisko Ruda