Piątek, 3 maja 2024

imieniny: Marii, Aleksandra, Stanisława

Odra Centrum podniosła się po porażce

28.08.2017 14:56 | 12 komentarzy | art

MKP Odra Centrum pokonało na wyjeździe 2:1 GKS Wieprz Radziechowy, po tym jak tydzień temu przegrało u siebie z Wilkami z Wilczy.

Już w 3. minucie Łukasz Reinhard mocnym i pewnym trafieniem wykończył koronkową akcję całego zespołu. Siedem minut później Bartłomiej Sikorski z rzutu karnego zdobył drugiego gola. Wodzisławianie mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale zawodziła skuteczność. Co zemściło się po przerwie, kiedy w 64. minucie gospodarze zdobyli gola kontaktowego po rzucie rożnym. Ostatecznie wynik meczu nie uległ już zmianie, choć dobrą okazję do podwyższenia dla Odry Centrum miał Marcin Ośliźlok, który jednak nie trafił z trzech metrów do pustej bramki.

GKS Wieprz Radziechowy – MKP Odra Centrum Wodzisław 1:2 (0:2)

Bramki: Dudka (64.) - Reinhard (3.), Sikorski (10. k)

Odra Centrum: Kuhn, Stachurski, Malinowski, Lukoszek, Krupiński, Reinhard, Cerkowniak, Cichy, Sikorski (85. Nepelski), Sitnik (75. Ośliźlok), Panic (65. Zieliński). Trener Bartłomiej Socha.