Inauguracja C klasy w Babicach. Olszynka wygrała po kiepskim początku [ZDJĘCIA]

03.09.2017 20:43 | 2 komentarze | kozz

Aż osiem bramek na inaugurację sezonu raciborskiej C klasy zobaczyli kibice zgromadzeni przy boisku w Babicach. Sparta podejmowała Olszynkę Olza.

Gospodarzom sił starczyło na pierwszą połowę i konkretnie pierwsze dwa kwadranse. Krzysztof Jaśkowski i Marcin Procek wpisali się na listę strzelców w pierwszym kwadransie i miejscowi prowadzili 2:0. Na ich gole po pięciu minutach odpowiedział Adrian Brańka, ale już po kolejnych 10 minutach Sparta prowadziła 3:1. Na tym jak się później okazało skończyło się strzelanie bramek przez babiczan, a konkretnie zaczęło przez gości. Brańka strzelając na pięć minut przed końcem pierwszej połowy złapał kontakt. Po przerwie Michał Krzyżok doprowadził do remisu 3:3, a chwilę później ponownie Brańka trafiając do bramki dał prowadzenie Olzie 4:3. Wynik pięknym uderzeniem z dystansu ustalił Sebastian Blanik. Olszynka Olza przywiozła z Babic trzy punkty.

LKS Sparta Babice - KS Olszynka Olszyna 3:5 (3:2)

Krzysztof Jaśkowski 11., Marcin Procek 15., 29. - Adrian Brańka 20., 40., 51., Michał Krzyżok 48., Sebastian Blanik 65.

Żółte kartki: Kamil Futerski, Jarosław Hałacz (obaj KS Olza)

Sędziował: Zdzisław Małys

SPARTA: Sebastian Mrozek - Kacper Taborski, Sebastian Magda, Damian Kułaga, Piotr Żurawiec, Tomasz Kowalski, Krzysztof Jaśkowski, Krzysztof Tomański, Dominik Gruszka, Piotr Tomański, Marcin Procek. Ponadto: Franciszek Długosz, Artur Wieczorek, Szymon Konopka, Piotr Augustyn, Marek Pyka. Opiekun: Damian Kułaga.

OLSZYNKA: Marek Walasek - Krzysztof Reguła, Tomasz Chlebisz, Przemysław Kupka, Kamil Futerski, Adrian Brańka, Wojciech Ligus, Michał Krzyżok, Sebastian Blanik, Łukasz Adamczyk, Jarosław Hałacz. Ponadto: Marcin Czerncucho, Filip Bolik, Jan Gensty, Adam Gensty. Trener: Marcin Pawłowski.