09.09.2017 19:57 | 0 komentarzy | AgaKa

Grad goli na Wilchwach. GKS Chwałowice świętuje zwycięstwo.

Wicher Wilchwy pokonany

Aż siedem goli zobaczyli kibice zgromadzeni na meczu Wichra Wilchwy z GKS Chwałowice. Do przerwy Chwałowice prowadziły 0:2. Celne strzały oddali Artur Łaciok (w 10. minucie) oraz Jakub Słaby (w 16. minucie).

Druga połowa przyniosła kolejne pięć goli, wszystkie dla GKS-u. Trzy padły z nogi Marka Gąsiora kolejno w 55. 57. i 60. minucie spotkania. W 83. minucie bramkę ponownie strzelił Słaby. W 90. minucie siódmą bramkę dla Chwałowic strzelił Mateusz Szewczyk, rezerwowy zawodnik drużyny.

Wicher Wilchwy - GKS Chwałowice 0:7 (0:2)

Bramki: Jakub Słaby (16,83), Marek Gąsior (55,57,60), Artur Łaciok (10), Mateusz Szewczyk* (90)

Wicher Wilchwy: Dawid Politowicz, Krzysztof Dziwoki, Mateusz Skrenik, Arkadiusz Robenek, Rafał Manaj, Michał Jurek, Dawid Grabiec, Bartosz Pawelec, Dawid Kubica, Robert Stabla, Marcin Hoszek

GKS Chwałowice: Dawid Piszczek, Grzegorz Sułkowski, Andrzej Koczwara, Dominik Słaby, Jakub Słaby, Szymon Węgrzyk, Marcin Orawiec, Mariusz Waśko, Marek Gąsior, Artur Łaciok, Adam Paprotny