Połomia świętuje zwycięstwo w meczu z Borucinem

17.09.2017 08:45 | 0 komentarzy | AgaKa

Niewiele brakowało, a spotkanie obu drużyn zakończyłoby się remisem.

Zacięta, ostra walka, sporo żółtych kartek oraz rzutów karnych - tak w skrócie można opisać to, co działo się na boisku w Połomi, gdzie Płomień zmierzył się z Borucinem.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:1. Bramki dla Połomi strzelili Karol Szypuła (11) oraz Marcin Plura (13). Dla Borucina gola z rzutu karnego strzelił w 33. minucie Patryk Podstawka.

Druga połowa meczu to kolejne bramki. Dla Płomienia gola z rzutu karnego w 76. minucie strzelił Plura, dla Borucina w 89. minucie (także z karnego) Podstawka.

KS Płomień Połomia - KS Naprzód Borucin 3:2 (2:1)

Bramki: Karol Szypuła (11), Marcin Plura (13,76-karny) - Patryk Podstawka (33,89-oba gole z rzutów karnych)

KS Płomień Połomia: Michał Sitko, Paweł Szczeciński, Daniel Lubszczyk, Dawid Łyżwa, Adam Ucher, Marcin Plura, Tomasz Siegmund, Łukasz Kusztal, Karol Szypuła, Łukasz Matuszek, Łukasz Herok

KS Naprzód Borucin: Przemysław Cieśla, Adam Walach, Rafał Koczy, Kamil Pundyk, Karol Grabiec, Bartosz Stawarski, Patryk Podstawka, Radosław Szpak, Adam Jachim, Damian Krueger, Jerzy Halfar