imieniny: Józefa, Jeremiego, Lubomira

Płomień Ochojec bezlitosny dla Jedności z Jejkowic [ZDJĘCIA]

18.09.2017 14:06 | 0 komentarzy | pm

Arystydes Pachucy z hat trickiem w meczu przeciwko Jejkowicom.

Płomień z Ochojca w dwóch poprzednich meczach na swoim boisku, rozgrywanych w ramach rywalizacji w A klasie, pokonał rezerwy Bełku i drużynę z Gotartowic. Trzecim rywalem, który w tegorocznych rozgrywkach przyjechał do Ochojca była Jedność Jejkowice.
Od początku spotkania ton wydarzeniom na boisku nadawali gospodarze. Imponującą skutecznością popisał się w tym meczu Arystydes Pachucy, strzelając dwie braki przed przerwą i jedną w drugich 45 minutach. Swoje trafienia dla miejscowych zaliczyli także Daniel Bernacki, Robert Dajka i Mateusz Klimczuk. Goście trafili raz. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Krzysztof Wypchoł. Ostatecznie więc Płomień pokonał Jedność aż 6:1.
Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Płomień Ochojec – Jedność Jejkowice 6:1 (2:0)