Bełk rozbił Unię z Raciborza [ZDJĘCIA]

01.10.2017 18:09 | 2 komentarze | pm

Piłkarze z Bełku nie mieli problemów ze zdobyciem kolejnych trzech punktów.

Paweł Wengerski

W ramach 8. kolejki zmagań o mistrzostwo IV liga, II grupy śląskiej – do Bełku przyjechała ekipa Unii Racibórz. Patrząc na ligową tabelę to gospodarze byli faworytem tej potyczki i z tej roli wywiązali się znakomicie.
Strzelanie w Bełku rozpoczął Damian Olczak. Popularny Rambo na listę strzelców wpisał się już w 8. minucie. Po dwóch bramkach Rafała Wybierka, miejscowi już w 36. minucie prowadzili 3:0 i było praktycznie przesądzone, że komplet punktów pozostanie u gospodarzy. Co prawda goście jeszcze przed przerwą strzelili bramkę, ale po zmianie stron – za sprawą Łukasza Żyrkowskiego miejscowi podwyższyli na 4:1 i ostatecznie takim wynikiem zakończyło się spotkania. Zapraszamy na fotorelację z meczu.

LKS Bełk – Unia Racibórz 4:1 (3:1)