Sobota, 21 września 2024

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Siatkarki z Krzanowic z trzecim zwycięstwem

09.10.2017 11:42 | 0 komentarzy | kozz

Bardzo dobrze spisały się krzanowiczanki w trzecim meczu I ligi śląskiej kobiet (III liga). Tym razem w pokonanym polu pozostawiły zawodniczki z Jastrzębia wygrywając 3:0.

Set otwarcia był bardzo wyrównany, ponieważ gospodynie na swojej hali popełniły 8 błędów w serwisie. Mimo tak fatalnej dyspozycji serwisowej krzanowiczanki wyszarpały zwycięstwo do 22. Druga i trzecia partia meczu należała już zdecydowanie do gospodyń, które uspokoiły grę (szczególnie w zagrywce) i swoim doświadczeniem oraz mądrością w grze kontrolowały wynik i zdecydowanie wygrały. Początek sezonu jest znakomity - trzy mecze, trzy zwycięstwa i bez straconego seta. Ale te najważniejsze mecze dopiero przed krzanowiczankami.

GS UKS Krzanowice - JKS SMS Jastrzębie 3:0 (22, 14, 12)

Skład: Kurpis Jagoda, Gołombek Paulina, Duda Paulina, Daniszewska Karolina - kapitan, Sycz Julia, Świerczek Joanna, Trafas Monika - libero, Kosel kaja - kapitan, Olszewska Weronika, Dąbkowska Anna, Strzeduła Natalia.