imieniny: Ireny, Waldemara, Piusa

Hat trick Hermana i Boguszowice lepsze od Kamienia [ZDJĘCIA]

10.10.2017 12:00 | 0 komentarzy | pm

Górnik z Boguszowic pewnie pokonał KP Kamień.

W 10. kolejce zmagań w A klasie do Boguszowic przyjechał KP Kamień. Patrząc na ligową tabelę, to goście wydawali się być faworytem tej potyczki. Początek spotkania należał jednak do gospodarzy. Już po siedmiu minutach prowadzili 2:0, po dwóch trafieniach Michała Hermana. Na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu Boguszowic 3:1. Po zmianie stron Kamień zdobył bramkę kontaktową, ale końcówka ponownie należała do Górnika. Po bramkach Sebastiana Łuczaka i trzecim trafieniu Hermana, miejscowi cieszyli się z wygranej 5:2.
Zapraszamy do fotorelacji z tego spotkania.

Górnik Boguszowice – KP Kamień 5:2 (3:1)